«Πλήθος μικρών αθλητών στους Αγώνες Στίβου- Ρήγεια 2019»

0

Πλήθος μικρών αθλητών κατέκλυσαν το δημοτικό στάδιο Βελεστίνου στους αγώνες στίβου-Ρήγεια 2019, την Κυριακή 19 Μαΐου 2019 το απόγευμα με συνδιοργανωτές την Περιφέρεια Θεσσαλίας, τον Δήμο Ρήγα Φεραίου και τον Γυμναστικό Σύλλογο Βελεστίνου. Συμμετείχαν αθλητικά σωματεία από Βόλο, Βελεστίνο, Αλμυρό και Λαμία. Οι συμμετοχές των μικρών αθλητών ξεπέρασαν τις 650. Πρόκειται για μία αθλητική διοργάνωση που αποτελεί θεσμό για το Δήμο και λαμβάνει χώρα κάθε χρόνο με τις συμμετοχές συνεχώς να αυξάνονται.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο περιφερειακός σύμβουλος Μαγνησίας, κ. Γιώργος Κίτσιος, ο Δήμαρχος Ρήγα Φεραίου, κ. Δημήτρης Νασίκας, ο Αντιδήμαρχος Ρήγα Φεραίου, κ. Νίκος Πρίντζος, ο δημοτικός σύμβουλος, κ. Μαργαρίτης Μπαρτζάλης, ο Πρόεδρος της Δ.Κ. Βελεστίνου, κ. Γιώργος Παπατόλιας, ο Αντιπρόεδρος της Δ.Κ. Βελεστίνου, κ. Χρήστος Κολοκοτρώνης, εκπρόσωποι συλλόγων της περιοχής και πλήθος κόσμου.
Χαιρετισμό απηύθυναν οι κ.κ. Δ. Νασίκας, Γ. Κίτσιος, Ν. Πρίντζος και Γ. Παπατόλιας.
Ο Αντιδήμαρχος Ρήγα Φεραίου, κ. Νίκος Πρίντζος καλωσόρισε τους παρευρισκομένους και ευχαρίστησε όλους για τη συμμετοχή τους. Παράλληλα τόνισε: «Οι αγώνες στίβου – Ρήγεια, έχουν γίνει θεσμός πλέον για τον Δήμο Ρήγα Φεραίου και αποτελούν ένα σημαντικό αθλητικό γεγονός. Ως Δημοτική Αρχή έχουμε στις πρώτες προτεραιότητές μας τον αθλητισμό και τον ενισχύουμε με ποικίλες εκδηλώσεις. Ο Δήμος μας γίνεται πόλος έλξης νεαρών αθλητών/τριών από τη Μαγνησία , αλλά και από άλλους Δήμους της χώρας, με αποτέλεσμα οι αγώνες να καθίστανται μια μεγάλη συνδιοργάνωση Δήμου, Περιφέρειας και Γ. Σ. Βελεστίνου».
Συμμετείχαν εθελοντικά στη διοργάνωση οι κάτωθι:
1.Μπούρα Μαρία,
2.Μπασμπανέλου Αθανασία
3.Ευαγγέλου Νεκταρία
4.Δρογούτη Κλειώ
5.Γεωργαλιου γιασεμή
6. Μέμτσα Μαρία
7. Τσιμπουκλής Δημήτρης
8.Σαράντης Μιχάλης
9.Τσινουδη-Γκόμα Ζωγραφιά
10.Γιάτσου Στέλλα
11.Σαμουήλ Γιάννα
12.Πασσιά Γωγώ
13.Ματζηρίδη Μαρία
14.Χατζηγιαννίδου Χριστίνα
15.Πολίτης Λουκάς
16.Μπουμπούκης Δημήτριος
17.Λιάμτσας Γιάννης
18.Σιδηρόπουλος Νίκος
19.Κουσκουρίδας Στέργιος
20.Κοτσαρίδης Αράμ
21.Κυριαζής Κώστας
21.Καλόγηρος Γεώργιος
22.Καλαμάκης Αχιλλέας
23.Παλάντζας Κώστας
24.Μπατζάνος Δημήτριος
25.Τάκης Γεώργιος
26.Καραγεώργος Γεώργιος
Συνέβαλαν, επίσης, σημαντικά, οι προπονητές Λιάκας Χρήστος, Σιδηροπούλου Ράνια, Λίντζου Ματίνα, Καραπτσιά Χάιδω, Κραννάς Άκης, Μπουκώρος Βασίλη, Λίταινας Γιώργος, Δικάρου Κατερίνα, Παρασκευόπουλος Παύλος, Αϊδονίδου Δήμητρα, Σκουργιά Ελένη, Κολυμένου Βάσω, Κορώνας Ηλίας, Θεοχάρης Δημήτριος, Κορώνας Στέφανος, Βέργου Κατερίνα, Παπίστας Φώτης, η ομάδα διάσωσης Βόλου με επικεφαλής τον κ. Ηλιόπουλο, το Κ.Υ. Βελεστίνου και το Α.Τ. Βελεστίνου.
Χορηγός επικοινωνίας ήταν το Μουσικό Βαγόνι.
Χορηγοί, επίσης, ο Γεωργακόπουλος Χρήστος με το χυμό ρόδι «King» και ο Καραλής Βασίλειος με το κατάστημα γεωργικών μηχανημάτων, ο οποίος προσέφερε γλυκά σε όλους τους διαγωνιζόμενους.
Παρακάτω παρατίθενται τα αποτελέσματα των αγώνων:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ 2019
(1) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ. (Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7:78΄΄
2 ΚΡΙΤΣΙΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7:90΄΄
3 ΚΑΡΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7:98΄΄

(2) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ. (Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΠΑΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7:57΄΄
2 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑ ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 7:75΄΄
3 ΦΟΥΣΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 7:90΄΄

(3) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 60μ. (ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΕΤΟΧΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 8:60΄΄
2 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 8:76΄΄
3 ΚΕΒΡΕΤΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 8:80΄΄

(4) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 60μ. (Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 8:89΄΄
2 ΜΠΡΑΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 9:00΄΄
3 ΜΠΙΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 9:14΄΄

(5) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 80μ. (ΠΚΔ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΦΕΝΙΑ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 11:32΄΄
2 ΤΖΙΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11:40΄΄
3 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 11:45΄΄

(6) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 400μ. (Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΑΣΧΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1΄10΄΄50
2 ΠΑΠΙΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΙΛΑ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1΄17΄΄70
3 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΑ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1΄17΄΄80
(7) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 600μ. (Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΦΙΛΑ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2΄00΄΄00
2 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΝΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2΄04΄΄00
3 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΒΙΒΗ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2΄05΄50

(8) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1000μ. (Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΕΧΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 3΄35΄΄00
2 ΠΑΤΣΕΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 3΄40΄΄00
3 ΚΟΜΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 3΄44΄΄00

(9) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1000μ. (ΣΤ΄΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΑ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3΄47΄΄00
2 ΚΑΝΔΗΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4΄12΄΄00
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4΄14΄΄00

(10) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 600μ. ΠΚΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΡΟΜΦΑΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 2΄13΄00
2 ΜΕΤΟΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 2΄14΄00
3 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 2΄23΄΄00

(11) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ. (Δ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΚΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8:03΄΄
2 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8΄΄48
3 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8΄΄71

(12) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ. (Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 7΄΄30
2 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 7΄΄70
ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7΄΄70

(13) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 60μ. (ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΙΔΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 8΄΄0
2 ΜΠΟΤΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 8΄΄77
3

(14) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 60μ. (Δ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 8΄΄40
2 ΔΕΝΕΛΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8΄΄41
3 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8΄΄83

(15) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 80μ. (ΠΠΑ΄) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΑΠΑΘΕΩΔΟΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11΄΄12
2 ΣΕΦΑΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11΄΄14
3 ΝΙΚΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11΄΄20

(16) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 400μ. (Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1΄16΄΄45
2 ΣΤΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1΄17΄΄46
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1΄18΄΄8

(17) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 600μ. (Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 2΄07΄΄00
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2΄20΄΄00
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2΄35΄΄00

(18) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1000μ. (ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 3΄33΄΄0
2 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4΄04΄΄00
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4΄08΄΄00

(19) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1000μ. (Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 3΄31΄΄00
2
3

(20) ΑΓΩΝΙΣΜΑ 600μ. (ΠΠΑ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2΄19΄΄00
2
3

(21) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ 1KG (Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 7,90μ
2 ΒΕΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 7,90μ
3 ΚΙΟΣΗ ΡΕΓΓΙΝΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 5,90μ

(22) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΠΑΛΑΚΙ (Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 20,50μ
2 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 19,40μ
3 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 17,70μ

(23) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΠΑΛΑΚΙ (ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 36,60μ
2 ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 36,10μ
3 ΜΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 29,90μ

(24) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (Α΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 6,94μ
2 ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6,48μ
3
(25) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΠΑΛΑΚΙ (Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΝΤΑΙΛΑΝΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 30,30μ
2
3

(26) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΚΟΝΤΙΟ (ΠΚΑ)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΘΩΜΑΙΔΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 22,50μ
2 ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 22,10μ
3 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 20,40μ

(27) ΙΑΤΡΙΚΗ ΜΠΑΛΑ 1kg (Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 5,50μ
2
3

(28) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΠΑΛΑΚΙ (Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 29,80μ
2 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 28,30μ
3

(29) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΠΑΛΑΚΙ (ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΚΟΤΣΗ ΑΡΗΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 38,10μ
2 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 36,20μ
3 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 20,10μ

(30) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 9,65μ
2 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 9,00μ
3 ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 8,60μ
(31) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΠΑΛΑΚΙ (Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 46,00μ
2
3

(32) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΝΑΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 3,35μ
2 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3,35μ
3 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3,30μ

(33) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4,30μ
2 ΣΚΙΑΘΗΤΗ ΣΤΕΛΛΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4,10μ
3 ΑΣΠΡΟΥΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3,90μ

(34) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4,50μ
2 ΜΠΑΤΖΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,30μ
3 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,20μ

(35) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5,15μ
2 ΜΑΊ΄ΠΑ ΕΥΗ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 4,60μ
3 ΛΕΚΚΑ ΦΛΑΒΙΑ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 3,00μ

(36) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 3,70μ
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 3.30μ
3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 3,00μ
(37) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΓΚΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,50μ
2 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4,30μ
3 ΠΙΛΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4,20μ

(38) ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΣΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,50μ
2 ΠΡΟΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4,45μ
3 ΜΠΡΑΧΙΜΙ ΟΡΕΣΤΗΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 4,05μ

(39)ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ(Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ) ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΡΑ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 5,15μ
2 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4,70μ
3 ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Α. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4,55μ

Μοιρασου το.