Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Σε πλήρη εξέλιξη συνεχίζεται σε ολόκληρη την επικράτεια η καταδίωξη του κλάδου μας με ΑΓΩΓΕΣ-ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΙΣ προσωπικών και επαγγελματικών λογαριασμών.
Τα τραγικά γεγονότα και οι απίστευτες καταστάσεις που βιώνουν εκατοντάδες Συνάδελφοί μας σε εκατοντάδες περιοχές, δεν έχουν τελειωμό.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ
Συνάδελφοι καταστηματάρχες οι οποίοι απαλλάχτηκαν από τα ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ που επέβαλε ο GEA, Διώκονται για δεύτερη φορά με το ίδιο κατηγορητήριο. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ απαλλάσσονται και την δεύτερη φορά και ο GEA συνεχίζει σε Νέα δικαστική καταδίωξη με ΑΓΩΓΗ, διεκδικώντας σχεδόν διπλάσια ποσά.
Συνάδελφοι προστατευτείτε:
Εάν στα ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΆ ΜΕΤΡΑ καταδικαστείτε, σε ελάχιστο διάστημα και χωρίς να το γνωρίζετε, εκδίδουν Νέα απόφαση και προχωρούν σε κατάσχεση των χρημάτων σε βιβλιάρια σε όλες τις τράπεζες. ΠΡΟΣΟΧΗ εάν υπάρχουν κοινοί λογαριασμοί με το όνομά σας όπως (με τους γονείς σας που παίρνουν σύνταξη, με τον ή την σύζυγό, οι οποίοι αν και δεν εμπλέκονται με τον GEA ) κατάσχονται και εκεί ότι χρήματα υπάρχουν ακόμα και ένα ευρώ. Δε ισχύει ουδέν μέτρο προστασίας για ακατάσχετο ή επαγγελματικό λογαριασμό.
Συνάδελφοι καιρός για γενικευμένη δυναμική αντίδραση. Ο διασυρμός των προσωπικών δεδομένων μας, ως και των επιχειρήσεών μας, στα ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ και στις ΑΓΩΓΕΣ με άλλους συνάδελφους, μας παρέχει η κείμενη νομοθεσία το δικαίωμα να στραφούμε εναντίον του GEA, ζητώντας αποζημιώσεις δεκάδων, χιλιάδων ευρώ. Όπως όλοι αντιλαμβάνεστε την αδιαφορία και την ηττοπάθεια την πληρώνουμε πολύ ακριβά. Για περισσότερες λεπτομέρειες και πληροφορίες τηλεφωνείστε στον πρόεδρο στο τηλ. 6995625262
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
- Τίμησαν τη μνήμη όσων πολέμησαν και αντιστάθηκαν για τίς αξίες και τα ιδανικά της πατρίδας- Στη Χανδρού του Δήμου Μινώα Πεδιάδας
- Η παράσταση «Αρνητικοί Χώροι» στο Κηποθέατρο «Νίκος Καζαντζάκης» από τη Δημοτική Σχολή χορού της ΑΑΗ ΑΕ ΟΤΑ
- 30η Πρόσκληση Δημοτικής Επιτροπής
- Με μεγάλη επιτυχία η μουσική παράσταση «Σκύλος στο Δρόμο» από το Δήμο Ηρακλείου
- ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ TO ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ – MINOAN ROBOTSPORTS COMPETITION JUNIOR ΧΘΕΣ, ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ, ΣΤΟ ΦΙΛΩΝΙΔΕΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΛΙΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ.
- «Πράσινες» δωρεάν μετακινήσεις από τον Δήμο Αλεξανδρούπολης με ηλεκτρικά ποδήλατα
- Ανακοίνωση του Δήμου Νίκαιας-Αγ. Ι. Ρέντη για το γήπεδο ποδοσφαίρου της Νεάπολης
- Έρχεται η 5η Χαρτοδιαδρομή το Σάββατο 15 Ιουνίου στο Δήμο Ηρακλείου από την Αντιδημαρχία Εθελοντισμού